USŁUGI BUDOWLANE | WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO


Majdan 77a
05-462 Wiązowna
tel/fax 022 780 46 97
tel 022 795 13 31
e-mail lehbud@lehbud.pl


Firma LEHBUD prowadzi działalność od 1985 r. Nasze usługi obejmują pełen zakres robót ogólnobudowlanych, instalacji sanitarnych, elektrycznych i montażu urządzeń technologicznych, aparatów sterowania i automatyki. Stosujemy w swojej działalności budowlano - montażowej i instalacyjnej najnowsze technologie i materiały. Firma wyposażona jest w szeroki asortyment nowoczesnego sprzętu do prowadzenia specjalistycznych robót wykończeniowych i instalacyjnych. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczno - produkcyjną.

Wykonaliśmy wiele obiektów "pod klucz" o skomplikowanych instalacjach wraz z montażem urządzeń technologicznych np. pilotowa instalacja oczyszczania gazów w EC Kawęczyn - na zamówienie Międzynarodowej Agencji Atomowej w Wiedniu, roboty wykończeniowe o najwyższym standardzie w "CURTIS PLAZA", CBS Poczta Polska, RUP Zamość, FIM TOWER u zbiegu ulic Chałubińskiego i Al. Jerozolimskich w Warszawie, budynek Poczty Warszawa Tarchomin, stacja obsługi samochodów VOLVO w Warszawie, przy ul. Płowieckiej, budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami i garażem podziemnym w Warszawie, przy ul. Kluczborskiej dla SM WOLA, montaż rzeźby "Drzewo dobrych i złych wiadomości" autorstwa prof. Abakanowicz w budynku CFP w Warszawie, konstrukcję stalową pod rzeźbę "Dedal i Ikar" p. Krystyny Schwarzer-Litworni.

Wykonujemy stany surowe budynków w nowoczesnych deskowaniach. Posiadamy doświadczenie w rozbiórkach i wyburzaniu konstrukcji żelbetowych, przeprowadzaliśmy wyburzenia i współpracujemy z minerami. Wykonujemy montaż wszelkiego rodzaju sufitów podwieszanych, malowania strukturalnego, sztablatury, układanie ceramiki, kamienia, montaż konstrukcji aluminiowych oraz roboty w obiektach zabytkowych, pod nadzorem konserwatorskim i archeologicznym (budynek Poczty w Zamościu z XVIII w.) Pracownicy produkcyjni przechodzą okresowe szkolenia i są zapoznawani z najnowszymi technologiami i materiałami stosowanymi w budownictwie. Kadra techniczna jest częstym gościem na krajowych i zagranicznych targach budownictwa.

 
Copyright 2006 LEHBUD